Lüks ve zarafetle çevrili özel bir kaçış

Pastoral sığınağımızdaki konaklamanızın her saniyesi kişiselleştirilmiş bir yolculuktur. Konfor ve özgürlüğe adanmış vizyonumuz, misafirlerimiz için en üst düzeyde iyileştirilmiş yelken deneyimi yaratarak, her şey dahil lüksün anlamını yeniden tanımlamaktır.
Şimdi Rezervasyon Yapın!

Türkiye'nin bakir koylarında her şey dahil lüks yelken deneyiminizi şimdi tasarlayın.

Masmavi sularda yüzen zarif odalarında #LaLunaExperience’i keşfedin, kişiselleştirilmiş hizmetle birinci sınıf seyahati deneyimleyin.

7 günlük yelken paketimiz ile ayakta duran küreklerle parıldayan suların tadını çıkarın, 4.5G WiFi ile dünyanın geri kalanıyla bağlantıda kalın ve günlük dinlenme molanızda dünyanın farklı yerlerinden kahve çekirdeklerinin tadına bakın.

Bizimle La Luna'da yelken açarken deneyimli kaptanımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

La Luna'yı diğerlerinden ayıran benzersiz bir kişisel dokunuş: El dokuması havlularımız ve nevresimlerimiz, La Luna'yı sizin özel sığınağınız yapmak için tasarlandı.

GALERİ

ZARİF ÖZELLİK VE OLANAKLAR, YEMYEŞİL DOĞANIN NEFES KESİCİ MANZARASI VE OLAĞANÜSTÜ KONFOR

YEMYEŞİL ORMANLARIN PİTORESK KIYILARLA BULUŞTUĞU VE GÜNEŞİN GÖZ KAMAŞTIRICI MASMAVİ SULARLA DANS ETTİĞİ BİR DESTİNASYON

TÜRK RİVİERASI'NA LA LUNA İLE YELKEN AÇMAK SİZİ TARİH, KÜLTÜR VE COĞRAFYANIN KESİŞİM NOKTASIYLA BULUŞTURUR.


Asur, Yunan ve Frig ve diğer uygarlıklarına ev sahipliği yapmış, dünyanın en eski yerleşim alanlarından biridir. Türkiye, 500'den fazla ada ve adacık ve 4.400 millik sahil şeridi ile her tatilcinin hayalidir.